مطالب خوب مطالب خوب .

مطالب خوب

معرفي توليدات گروه صنعتي حفاظ سازه


استفاده از حفاظ پنجره و يا نرده آهني پنجره، نقش زيادي در تامين امنيت ساختمان هاي اداري و مسكوني دارد. بسياري از ساختمان ها در موقعيتي قرار گرفته اند كه پنجره هاي آن ها از بيرون قابل دسترس است و ساكنان آن ها مواقعي كه در خانه حضور ندارند، نگران امنيت منزل خود مي باشند كه با به كار بستن حفاظ پنجره و ساير وسايل امنيتي مانند درب آكاردئوني، حفاظ آهني روي ديوار و ... مي توانيد با خيال راحت از منزل خود خارج شويد.

قبل از انتخاب و خريد حفاظ پنجره بايد با انواع و ويژگي هاي هر كدام از آن ها آشنايي داشته باشيد كه در اين مقاله به معرفي آن ها مي پردازيم.


انواع حفاظ پنجره

حفاظ پنجره مدرن، بهترين انتخاب براي ساختمان هاي نوساز و جديد مي باشد. اگر شما براي ساختمان جديد خود يك حفاظ پنجره معمولي انتخاب كنيد، در واقع از زيبايي و جلوه نماي ساختمان خود كاسته ايد و با وجود هزينه هاي زيادي كه صرف نماي ساختمان كرده ايد، جذابيت لازم را در آن نمي بينيد.

 

نرده شاخ گوزني

 

شما مي توانيد حفاظ پنجره مدرن را با توجه به مدل و نوع پنجره خود تهيه نماييد و انتخاب منحصر به فردي داشته باشيد.

حفاظ پنجره فرفورژه و حفاظ پنجره مدرن، شباهت هاي فراواني با يكديگر دارند و تنها تفاوت آن ها در جزئيات مي باشد كه آن هم توسط سازندگان با تجربه و متخصص قابل تشخيص است. در طرح ها و شكل هاي حفاظ پنجره فرفورژه، تنوع زيادي وجود دارد كه با كمك سازنده اي كه تجربيات كافي داشته باشد مي توانيد مدلي جذاب و زيبا را از ميان آن ها داشته باشيد.

حفاظ پنجره ثابت، حفاظي است كه ساليان سال در ساختمان ها و پنجره هاي زيادي مورد استفاده قرار گرفته و محافظ ايده آلي به شمار مي آيد.

ساخت و نصب حفاظ پنجره ثابت ساده تر از ساير انواع حفاظ پنجره مي باشد و به همين دليل قيمت مناسب تري دارد. موقع نصب اين نوع حفاظ بايد اصولي را رعايت كرد كه در صورت عدم رعايت، امنيت لازم را به پنجره شما نخواهد داد.

حفاظ پنجره متحرك يا تاشو در قسمت ورودي خانه نصب مي شود. مهم ترين مزيت حفاظ پنجره متحرك اين است كه در مواقعي كه اجازه و امكان نصب انواع ديگر حفاظ پنجره در نماي ساختمان وجود ندارد، مي توان به راحتي از اين نوع حفاظ استفاده كرد.


نكته اصلي در داشتن حفاظ پنجره متحرك اين است كه بايد يادتان باشد كه آن را موقع خروج از منزل ببنديد.

در غير اين صورت انگار حفاظي براي پنجره شما وجود ندارد.

قيمت نهايي حفاظ پنجره به عوامل متعددي مانند ميزان آهن به كار رفته در آن، مدل نرده پنجره و هزينه ساخت و نصب آن بستگي دارد.

براي كاهش هزينه حفاظ پنجره مي توان از نمونه كارهاي قبلي و يا طرح هاي آماده استفاده كرد.

رعايت فاصله مناسب و استاندارد ميان ميله هاي افقي و عمودي در حفاظ پنجره، قيمت آن را تا حد زيادي كاهش مي دهد.


معرفي درب آكاردئوني

درب آكاردئوني از ديگر وسايل ضروري براي تامين حفاظت و امنيت خانه مي باشد كه در واقع مانند يك دزدگير عمل مي كند. ويژگي اصلي درب آكاردئوني، داشتن قفلي است كه با هر كليدي باز نمي شود، فقط يك كليد دارد و حتي كليد ساز هم براي باز كردن آن بايد كليد اصلي را داشته باشد.

 

 

ميله هاي درب آكاردئوني بايد از استحكام كافي برخوردار باشد و با هر فشار و ضربه اي به راحتي نشكند.

شما بايد خانه و آپارتمان خود را مانند يك گاو صندوق بدانيد و امنيت را در آن هر چه بيشتر برقرار نماييد.

درب آكاردئوني هم ظاهر جذابي به خانه شما مي دهد و هم هيچ راهي براي ورود به ساختمان شما باقي نمي گذارد. 

قيمت نصب و ساخت درب آكاردئوني نسبت به مزيت هاي بي شمار آن بسيار مناسب است و مانند يك سرمايه گذاري بلند مدت براي تامين امنيت ساختمان شما مي باشد. 

ويژگي ديگر درب هاي آكاردئوني اين است كه فضاي كمتري را نسبت به ديگر انواع درب ها اشغال مي كند و به همين دليل علاوه بر مناطق مسكوني و تجاري براي انباري ها و مغازه ها هم مورد استفاده قرار مي گيرد.

استفاده از قفل هاي مخفي و تعداد حلقه هاي قفل بيشتر در بدنه درب آكاردئوني، امنيت آن را افزايش مي دهد.

درب آكاردئوني از دو گل تا پنج گل وجود دارد كه نوع سه گل بهترين مدل اين نوع درب مي باشد.

منظور از گل، تعداد مشبك هاي به كار رفته در درب آكاردئوني مي باشد.


معرفي حفاظ آهني روي ديوار

علاوه بر درب و پنجره، ديوارهاي خانه هم مخصوصا خانه هاي ويلايي كه داراي ديوارهاي كوتاه هستند، به حفاظ نياز دارند. 

حفاظ آهني روي ديوار با افزايش ارتفاع ديوار، امكان ورود به داخل ساختمان را به حداقل مي رساند.

حفاظ شاخ گوزني، حفاظ بوته اي، حفاظ ليليوم و حفاظ نخل مرداب از انواع مدرن و زيباي حفاظ ديوار هستند كه جايگزين حفاظ هاي نيزه اي و يا سيم خاردارهاي گذشته شده اند.

حفاظ شاخ گوزني و حفاظ بوته اي در كنار تامين امنيت كامل، قيمت مناسب تري دارند. اما حفاظ هايي مانند حفاظ ليليوم به دليل زيبايي بصري و طراحي فوق العاده اي كه دارند نسبتا گران تر هستند.

در ادامه، قيمت حفاظ شاخ گوزني را به دليل كاربرد و صرفه جويي بيشتر در هزينه ها بررسي مي كنيم.

 

قيمت حفاظ شاخ گوزني

قيمت حفاظ شاخ گوزني به عواملي مانند ضخامت ميلگرد هاي به كار رفته در آن، ارتفاع حفاظ، تراكم رديف ها و نوع جوشكاري و رنگ كاري حفاظ بستگي دارد.

با افزايش ارتفاع حفاظ شاخ گوزني قيمت آن هم افزايش مي يابد كه در ارتفاع هاي مختلفي مانند يك متر تا يك و نيم متر و 90 سانتي متر تا 120 سانتي متر ساخته مي شود. اما خريدار مي تواند با توجه به بودجه، نياز و محدوديت هاي ساختمان خود ارتفاع هاي متغيري از 40 سانتي متر تا 200 سانتي متر هم سفارش دهد.


به تعداد رديف هاي به كار رفته در طول يك متر از حفاظ شاخ گوزني، تراكم گفته مي شود. بديهي است كه هر چه تراكم بالاتر باشد فضاي خالي كمتري در حفاظ شاخ گوزني ديده مي شود و امنيت و قيمت حفاظ بيشتر مي شود.

توجه داشته باشيد كه سودجويان در بحث تراكم بيشترين كم فروشي را دارند و با كم كردن وزن حفاظ و تغييراتي در شكل ظاهري و يا استفاده از ميلگردهاي نازك و رنگ بي كيفيت، حفاظي با قيمت پايين تر و امنيت ضعيف تر به خريدار مي فروشند.

 در حفاظ شاخ گوزني، دو نوع جوشكاري با گاز دي اكسيد كربن و جوشكاري الكترود وجود دارد.

جوشكاري تحت گاز دي اكسيد كربن، مانع نفوذ هوا به نقطه جوش مي شود و اتصال محكم تري در بين قطعات  خواهيم داشت.

جوشكاري الكترود، اتصال ضعيف تر و قيمت پايين تري نسبت به جوشكاري با گاز دي اكسيد كربن دارد.

براي رنگ كاري حفاظ روي ديوار، دو نوع رنگ مايع و رنگ كوره اي الكترو استاتيك به كار مي رود.

رنگ كوره اي الكترواستاتيك به دلايلي مانند ماندگاري و مقاومت بالا در مقابل سرما و گرما، استفاده از رنگ پودري، نياز به كوره پخت رنگ و زمان رنگ آميزي بيشتر، قيمت بالاتري دارد.

 

معرفي سر درب

استفاده از سر درب، جلوه و زيبايي بيشتري به نماي ورودي ساختمان شما مي دهد و در بعضي مدل ها نقش يك حفاظ ايمن را هم ايفا مي كند.

سر درب مدرن، سر درب سنتي و كلاسيك و سر درب لاكچري از انواع سر درب ها مي باشد كه با توجه به نماي ساختمان خود مي توانيد آن ها را انتخاب كنيد.

از مزاياي استفاده از سر درب، پوشش كامل درب و ستون هاي درب و جلوگيري از كثيف شدن آن ها و

استفاده از آن به عنوان يك سقف كاذب براي محافظت از درب در مقابل عوامل جوي  مي باشد.

منبع


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۰ مهر ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۲۹:۰۰ توسط:amirbsh موضوع: نظرات (0)

8 مزيت معلم خصوصي براي دانشجويان

تدريس خصوصي به طور فزاينده اي محبوب مي شود ، كه تعجب آور نيست زيرا به ويژه در بهبود نمرات علمي دانش آموز ، بلكه همچنين درك عملي او از طيف گسترده اي از موضوعات بسيار موثر است. دلايل زيادي وجود دارد كه دريافت شهريه مي تواند چنين تأثير مثبتي بر توانايي هاي دانشجو داشته باشد. در اينجا 8 مزيت تدريس خصوصي براي دانشجويان آورده شده است.

1. درسهاي سفارشي
يكي از بزرگترين مزاياي شهريه خصوصي اين است كه دروس را مي توان به راحتي متناسب با هر دانش آموز تنظيم كرد. در حالي كه در مدرسه دانش آموز ممكن است در معرض آسيب باشد ، اگر مثلاً با سرعت ديگري نسبت به بقيه كلاس كار كند يا نياز به توجه بيشتري به جنبه خاصي از دوره داشته باشد ، شهريه خصوصي تا حد زيادي اين مشكلات را نفي مي كند. يادگيرندگان از اين واقعيت بهره مند مي شوند كه يك استاد راهنما مي تواند سرعت ، تمركز و اهداف يك درس را بسته به نيازها و توانايي هاي دانش آموز تنظيم كند ، به اين معني كه بهره وري يادگيري به حداكثر مي رسد. اين نكته ويژه مهمي است كه بايد در مورد دانش آموزاني كه داراي اختلالات يادگيري مانند نارساخواني يا ديس پراكسي هستند ، داشته باشند. يك معلم خصوصي خوب قادر خواهد بود كه اين مورد را در نظر بگيرد و براي دانشجو سود زيادي داشته باشد.

2. آموزش يك به يك ، زمان بيشتر و توجه
يكي ديگر از موارد مثبت عظيم حاصل از تحصيل خصوصي ، مدت زماني است كه دانشجو از معلم دريافت خواهد كرد. از آنجا كه شهريه خصوصي معمولاً يك به يك است ، معلمان مي توانند توجه خود را به طور كامل بر روي يك دانش آموز معطوف كنند. بديهي است كه اين يك مزيت بزرگ در مقايسه با كلاسهاي بيست تا سي دانش آموز است كه در آن زمان معلم تقسيم مي شود و افراد مي توانند به راحتي در ميان جمعيت گم شوند. با توجه به حواس پرتي كمتر ، استاد راهنما بهتر مي تواند از نقاط ضعف دانش آموز قدرداني و كار كند ، و اين باعث مي شود كه كل روند يادگيري م effectiveثرتر باشد.

3. مي توان معلم درست را انتخاب كرد
دانش آموزان از نظر خلق و خوي و سبك يادگيري ، به معلمي كه متناسب با آنها باشد ، پاسخ بهتري مي دهند. بر خلاف مدرسه ، كه در آن دانش آموزان معمولاً درمورد اينكه معلمان چه كساني انتخاب مي كنند ، در صورت وجود ، بسيار كم است ، انتخاب شهريه خصوصي به دانش آموز يا والدين آنها اين امكان را مي دهد كه معلم خصوصي را انتخاب كنند كه با آن احساس راحتي مي كنند. از آنجا كه طيف گسترده اي از مدرسان در دسترس هستند ، هر يك از نقاط قوت ، تخصص و سبك يادگيري خود را دارند ، مطمئناً يك استاد راهنما وجود دارد كه براي هر دانش آموز مناسب باشد. يافتن يك معلم خصوصي مناسب ، كه بتواند او را درگير و الهام كند ، واقعاً مي تواند يك تغيير بزرگ براي زبان آموز ايجاد كند.

4. افزايش اعتماد به نفس
از آنجا كه شهريه خصوصي معمولاً يك به يك است ، مدرسان و دانشجويان قادر به كار بسيار نزديكتر و روابط مستحكم تر از آنچه در يك كلاس بزرگتر امكان پذير است ، مي شوند. تأثيري كه اين مي تواند بر روي دانش آموز بگذارد بسيار عميق است ، زيرا معلمان مي توانند دانش آموزان خود را بهتر بشناسند و بنابراين تشخيص مشكلات احتمالي و كمك به آنها آسان تر خواهد بود. براي دانش آموزان خجالتي ، قرار گرفتن در يك محيط يادگيري با افراد كمتر نيز مي تواند به آنها كمك كند تا ابراز وجود كنند ، زيرا تحت فشار كمتري از سوي همسالان خود قرار دارند.

5. با كار در منزل و تمرين آزمايش كمك كنيد
تكاليف در خانه اغلب مي تواند براي دانشجويان يك تجربه كسل كننده و گاه دلهره آور باشد. اگر به حال خودشان رها شوند ، خيلي ها بدون اينكه درگير موضوع شوند ، فقط از طريق آن كار مي كنند و اين بيشتر به يك تمرين تيك جعبه تبديل مي شود. داشتن يك معلم خصوصي كه بتواند دانش آموز را متمركز و علاقه مند نگه دارد ، اطمينان حاصل مي كند كه تكاليف درسي نه تنها با استاندارد بالاتر به اتمام رسيده اند ، بلكه مهمتر از آن چيزي است كه دانش آموز مي تواند از آن بدست آورد ، م effectiveثرتر است. به همين ترتيب ، اساتيد راهنما مي توانند به ويژه در زمينه آمادگي آزمون م effectiveثر باشند. مشاوره و مساعدتي كه آنها مي توانند ارائه دهند از ساختار تجديد نظر گرفته تا عيب يابي نقاط ضعف دانش دانش آموز است. به همين ترتيب ، كمك يك معلم خصوصي مي تواند بسيار ارزشمند باشد.

6. مواد جالب توجه و فرم مطالعه
دروس مدرسه اغلب مي تواند در سبك يادگيري كاملاً سفت و سخت باشد ، زيرا غالباً اهداف بسيار مشخصي دارند و به كتاب هاي درسي اعتماد زيادي دارند. كلاسهاي خصوصي معمولاً رويكرد رسمي كمتري دارند و در نتيجه انعطاف پذيرتر هستند. اين امر معلمان را در استفاده از هر يك از مطالب و سبكهاي يادگيري كه مفيد مي دانند آزاد مي گذارد. بنابراين ، دانش آموز اغلب با مطالبي روبرو مي شود كه در مدرسه با آنها روبرو نمي شود. اين سازگاري ها مي تواند كمك بزرگي باشد ، زيرا در عين سادگي مرزهاي دانش آموزان را خسته مي كند و آنها را با يك چالش روبرو مي كند.

7. انعطاف پذير و راحت
به عنوان روشي براي تدريس ، تدريس خصوصي خصوصي به طور فزاينده اي انعطاف پذير و راحت مي شود. معلمان معمولاً مي توانند به شما مراجعه كنند كه اين امر باعث مي شود كه هم براي دانش آموزان و هم براي والدين از نظر مسافرت وقت زيادي صرفه جويي شود. تنظيم جدول زماني مناسب نيز به راحتي قابل دستيابي است و به شما اجازه مي دهد جلسات در اطراف مدرسه يا ساير فعاليت هاي خارج از برنامه تشكيل شود. با افزايش و رشد تدريس خصوصي آنلاين ، اين امر حتي ساده تر شده است ، و باعث مي شود كه دروس در هر كجا و هر زمان كه بخواهيد برگزار شود.

8. باعث صرفه جويي در وقت و تلاش مي شود
اگر والدين قادر باشند بسيار عالي است


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ مهر ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۰۱:۳۲ توسط:amirbsh موضوع: نظرات (0)