مطالب خوب مطالب خوب .

مطالب خوب

معرفی تولیدات گروه صنعتی حفاظ سازه


استفاده از حفاظ پنجره و یا نرده آهنی پنجره، نقش زیادی در تامین امنیت ساختمان های اداری و مسکونی دارد. بسیاری از ساختمان ها در موقعیتی قرار گرفته اند که پنجره های آن ها از بیرون قابل دسترس است و ساکنان آن ها مواقعی که در خانه حضور ندارند، نگران امنیت منزل خود می باشند که با به کار بستن حفاظ پنجره و سایر وسایل امنیتی مانند درب آکاردئونی، حفاظ آهنی روی دیوار و ... می توانید با خیال راحت از منزل خود خارج شوید.

قبل از انتخاب و خرید حفاظ پنجره باید با انواع و ویژگی های هر کدام از آن ها آشنایی داشته باشید که در این مقاله به معرفی آن ها می پردازیم.


انواع حفاظ پنجره

حفاظ پنجره مدرن، بهترین انتخاب برای ساختمان های نوساز و جدید می باشد. اگر شما برای ساختمان جدید خود یک حفاظ پنجره معمولی انتخاب کنید، در واقع از زیبایی و جلوه نمای ساختمان خود کاسته اید و با وجود هزینه های زیادی که صرف نمای ساختمان کرده اید، جذابیت لازم را در آن نمی بینید.

 

نرده شاخ گوزنی

 

شما می توانید حفاظ پنجره مدرن را با توجه به مدل و نوع پنجره خود تهیه نمایید و انتخاب منحصر به فردی داشته باشید.

حفاظ پنجره فرفورژه و حفاظ پنجره مدرن، شباهت های فراوانی با یکدیگر دارند و تنها تفاوت آن ها در جزئیات می باشد که آن هم توسط سازندگان با تجربه و متخصص قابل تشخیص است. در طرح ها و شکل های حفاظ پنجره فرفورژه، تنوع زیادی وجود دارد که با کمک سازنده ای که تجربیات کافی داشته باشد می توانید مدلی جذاب و زیبا را از میان آن ها داشته باشید.

حفاظ پنجره ثابت، حفاظی است که سالیان سال در ساختمان ها و پنجره های زیادی مورد استفاده قرار گرفته و محافظ ایده آلی به شمار می آید.

ساخت و نصب حفاظ پنجره ثابت ساده تر از سایر انواع حفاظ پنجره می باشد و به همین دلیل قیمت مناسب تری دارد. موقع نصب این نوع حفاظ باید اصولی را رعایت کرد که در صورت عدم رعایت، امنیت لازم را به پنجره شما نخواهد داد.

حفاظ پنجره متحرک یا تاشو در قسمت ورودی خانه نصب می شود. مهم ترین مزیت حفاظ پنجره متحرک این است که در مواقعی که اجازه و امکان نصب انواع دیگر حفاظ پنجره در نمای ساختمان وجود ندارد، می توان به راحتی از این نوع حفاظ استفاده کرد.


نکته اصلی در داشتن حفاظ پنجره متحرک این است که باید یادتان باشد که آن را موقع خروج از منزل ببندید.

در غیر این صورت انگار حفاظی برای پنجره شما وجود ندارد.

قیمت نهایی حفاظ پنجره به عوامل متعددی مانند میزان آهن به کار رفته در آن، مدل نرده پنجره و هزینه ساخت و نصب آن بستگی دارد.

برای کاهش هزینه حفاظ پنجره می توان از نمونه کارهای قبلی و یا طرح های آماده استفاده کرد.

رعایت فاصله مناسب و استاندارد میان میله های افقی و عمودی در حفاظ پنجره، قیمت آن را تا حد زیادی کاهش می دهد.


معرفی درب آکاردئونی

درب آکاردئونی از دیگر وسایل ضروری برای تامین حفاظت و امنیت خانه می باشد که در واقع مانند یک دزدگیر عمل می کند. ویژگی اصلی درب آکاردئونی، داشتن قفلی است که با هر کلیدی باز نمی شود، فقط یک کلید دارد و حتی کلید ساز هم برای باز کردن آن باید کلید اصلی را داشته باشد.

 

 

میله های درب آکاردئونی باید از استحکام کافی برخوردار باشد و با هر فشار و ضربه ای به راحتی نشکند.

شما باید خانه و آپارتمان خود را مانند یک گاو صندوق بدانید و امنیت را در آن هر چه بیشتر برقرار نمایید.

درب آکاردئونی هم ظاهر جذابی به خانه شما می دهد و هم هیچ راهی برای ورود به ساختمان شما باقی نمی گذارد. 

قیمت نصب و ساخت درب آکاردئونی نسبت به مزیت های بی شمار آن بسیار مناسب است و مانند یک سرمایه گذاری بلند مدت برای تامین امنیت ساختمان شما می باشد. 

ویژگی دیگر درب های آکاردئونی این است که فضای کمتری را نسبت به دیگر انواع درب ها اشغال می کند و به همین دلیل علاوه بر مناطق مسکونی و تجاری برای انباری ها و مغازه ها هم مورد استفاده قرار می گیرد.

استفاده از قفل های مخفی و تعداد حلقه های قفل بیشتر در بدنه درب آکاردئونی، امنیت آن را افزایش می دهد.

درب آکاردئونی از دو گل تا پنج گل وجود دارد که نوع سه گل بهترین مدل این نوع درب می باشد.

منظور از گل، تعداد مشبک های به کار رفته در درب آکاردئونی می باشد.


معرفی حفاظ آهنی روی دیوار

علاوه بر درب و پنجره، دیوارهای خانه هم مخصوصا خانه های ویلایی که دارای دیوارهای کوتاه هستند، به حفاظ نیاز دارند. 

حفاظ آهنی روی دیوار با افزایش ارتفاع دیوار، امکان ورود به داخل ساختمان را به حداقل می رساند.

حفاظ شاخ گوزنی، حفاظ بوته ای، حفاظ لیلیوم و حفاظ نخل مرداب از انواع مدرن و زیبای حفاظ دیوار هستند که جایگزین حفاظ های نیزه ای و یا سیم خاردارهای گذشته شده اند.

حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ بوته ای در کنار تامین امنیت کامل، قیمت مناسب تری دارند. اما حفاظ هایی مانند حفاظ لیلیوم به دلیل زیبایی بصری و طراحی فوق العاده ای که دارند نسبتا گران تر هستند.

در ادامه، قیمت حفاظ شاخ گوزنی را به دلیل کاربرد و صرفه جویی بیشتر در هزینه ها بررسی می کنیم.

 

قیمت حفاظ شاخ گوزنی

قیمت حفاظ شاخ گوزنی به عواملی مانند ضخامت میلگرد های به کار رفته در آن، ارتفاع حفاظ، تراکم ردیف ها و نوع جوشکاری و رنگ کاری حفاظ بستگی دارد.

با افزایش ارتفاع حفاظ شاخ گوزنی قیمت آن هم افزایش می یابد که در ارتفاع های مختلفی مانند یک متر تا یک و نیم متر و 90 سانتی متر تا 120 سانتی متر ساخته می شود. اما خریدار می تواند با توجه به بودجه، نیاز و محدودیت های ساختمان خود ارتفاع های متغیری از 40 سانتی متر تا 200 سانتی متر هم سفارش دهد.


به تعداد ردیف های به کار رفته در طول یک متر از حفاظ شاخ گوزنی، تراکم گفته می شود. بدیهی است که هر چه تراکم بالاتر باشد فضای خالی کمتری در حفاظ شاخ گوزنی دیده می شود و امنیت و قیمت حفاظ بیشتر می شود.

توجه داشته باشید که سودجویان در بحث تراکم بیشترین کم فروشی را دارند و با کم کردن وزن حفاظ و تغییراتی در شکل ظاهری و یا استفاده از میلگردهای نازک و رنگ بی کیفیت، حفاظی با قیمت پایین تر و امنیت ضعیف تر به خریدار می فروشند.

 در حفاظ شاخ گوزنی، دو نوع جوشکاری با گاز دی اکسید کربن و جوشکاری الکترود وجود دارد.

جوشکاری تحت گاز دی اکسید کربن، مانع نفوذ هوا به نقطه جوش می شود و اتصال محکم تری در بین قطعات  خواهیم داشت.

جوشکاری الکترود، اتصال ضعیف تر و قیمت پایین تری نسبت به جوشکاری با گاز دی اکسید کربن دارد.

برای رنگ کاری حفاظ روی دیوار، دو نوع رنگ مایع و رنگ کوره ای الکترو استاتیک به کار می رود.

رنگ کوره ای الکترواستاتیک به دلایلی مانند ماندگاری و مقاومت بالا در مقابل سرما و گرما، استفاده از رنگ پودری، نیاز به کوره پخت رنگ و زمان رنگ آمیزی بیشتر، قیمت بالاتری دارد.

 

معرفی سر درب

استفاده از سر درب، جلوه و زیبایی بیشتری به نمای ورودی ساختمان شما می دهد و در بعضی مدل ها نقش یک حفاظ ایمن را هم ایفا می کند.

سر درب مدرن، سر درب سنتی و کلاسیک و سر درب لاکچری از انواع سر درب ها می باشد که با توجه به نمای ساختمان خود می توانید آن ها را انتخاب کنید.

از مزایای استفاده از سر درب، پوشش کامل درب و ستون های درب و جلوگیری از کثیف شدن آن ها و

استفاده از آن به عنوان یک سقف کاذب برای محافظت از درب در مقابل عوامل جوی  می باشد.

منبع


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۰ مهر ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۲۹:۰۰ توسط:amirbsh موضوع: نظرات (0)

8 مزیت معلم خصوصی برای دانشجویان

تدریس خصوصی به طور فزاینده ای محبوب می شود ، که تعجب آور نیست زیرا به ویژه در بهبود نمرات علمی دانش آموز ، بلکه همچنین درک عملی او از طیف گسترده ای از موضوعات بسیار موثر است. دلایل زیادی وجود دارد که دریافت شهریه می تواند چنین تأثیر مثبتی بر توانایی های دانشجو داشته باشد. در اینجا 8 مزیت تدریس خصوصی برای دانشجویان آورده شده است.

1. درسهای سفارشی
یکی از بزرگترین مزایای شهریه خصوصی این است که دروس را می توان به راحتی متناسب با هر دانش آموز تنظیم کرد. در حالی که در مدرسه دانش آموز ممکن است در معرض آسیب باشد ، اگر مثلاً با سرعت دیگری نسبت به بقیه کلاس کار کند یا نیاز به توجه بیشتری به جنبه خاصی از دوره داشته باشد ، شهریه خصوصی تا حد زیادی این مشکلات را نفی می کند. یادگیرندگان از این واقعیت بهره مند می شوند که یک استاد راهنما می تواند سرعت ، تمرکز و اهداف یک درس را بسته به نیازها و توانایی های دانش آموز تنظیم کند ، به این معنی که بهره وری یادگیری به حداکثر می رسد. این نکته ویژه مهمی است که باید در مورد دانش آموزانی که دارای اختلالات یادگیری مانند نارساخوانی یا دیس پراکسی هستند ، داشته باشند. یک معلم خصوصی خوب قادر خواهد بود که این مورد را در نظر بگیرد و برای دانشجو سود زیادی داشته باشد.

2. آموزش یک به یک ، زمان بیشتر و توجه
یکی دیگر از موارد مثبت عظیم حاصل از تحصیل خصوصی ، مدت زمانی است که دانشجو از معلم دریافت خواهد کرد. از آنجا که شهریه خصوصی معمولاً یک به یک است ، معلمان می توانند توجه خود را به طور کامل بر روی یک دانش آموز معطوف کنند. بدیهی است که این یک مزیت بزرگ در مقایسه با کلاسهای بیست تا سی دانش آموز است که در آن زمان معلم تقسیم می شود و افراد می توانند به راحتی در میان جمعیت گم شوند. با توجه به حواس پرتی کمتر ، استاد راهنما بهتر می تواند از نقاط ضعف دانش آموز قدردانی و کار کند ، و این باعث می شود که کل روند یادگیری م effectiveثرتر باشد.

3. می توان معلم درست را انتخاب کرد
دانش آموزان از نظر خلق و خوی و سبک یادگیری ، به معلمی که متناسب با آنها باشد ، پاسخ بهتری می دهند. بر خلاف مدرسه ، که در آن دانش آموزان معمولاً درمورد اینکه معلمان چه کسانی انتخاب می کنند ، در صورت وجود ، بسیار کم است ، انتخاب شهریه خصوصی به دانش آموز یا والدین آنها این امکان را می دهد که معلم خصوصی را انتخاب کنند که با آن احساس راحتی می کنند. از آنجا که طیف گسترده ای از مدرسان در دسترس هستند ، هر یک از نقاط قوت ، تخصص و سبک یادگیری خود را دارند ، مطمئناً یک استاد راهنما وجود دارد که برای هر دانش آموز مناسب باشد. یافتن یک معلم خصوصی مناسب ، که بتواند او را درگیر و الهام کند ، واقعاً می تواند یک تغییر بزرگ برای زبان آموز ایجاد کند.

4. افزایش اعتماد به نفس
از آنجا که شهریه خصوصی معمولاً یک به یک است ، مدرسان و دانشجویان قادر به کار بسیار نزدیکتر و روابط مستحکم تر از آنچه در یک کلاس بزرگتر امکان پذیر است ، می شوند. تأثیری که این می تواند بر روی دانش آموز بگذارد بسیار عمیق است ، زیرا معلمان می توانند دانش آموزان خود را بهتر بشناسند و بنابراین تشخیص مشکلات احتمالی و کمک به آنها آسان تر خواهد بود. برای دانش آموزان خجالتی ، قرار گرفتن در یک محیط یادگیری با افراد کمتر نیز می تواند به آنها کمک کند تا ابراز وجود کنند ، زیرا تحت فشار کمتری از سوی همسالان خود قرار دارند.

5. با کار در منزل و تمرین آزمایش کمک کنید
تکالیف در خانه اغلب می تواند برای دانشجویان یک تجربه کسل کننده و گاه دلهره آور باشد. اگر به حال خودشان رها شوند ، خیلی ها بدون اینکه درگیر موضوع شوند ، فقط از طریق آن کار می کنند و این بیشتر به یک تمرین تیک جعبه تبدیل می شود. داشتن یک معلم خصوصی که بتواند دانش آموز را متمرکز و علاقه مند نگه دارد ، اطمینان حاصل می کند که تکالیف درسی نه تنها با استاندارد بالاتر به اتمام رسیده اند ، بلکه مهمتر از آن چیزی است که دانش آموز می تواند از آن بدست آورد ، م effectiveثرتر است. به همین ترتیب ، اساتید راهنما می توانند به ویژه در زمینه آمادگی آزمون م effectiveثر باشند. مشاوره و مساعدتی که آنها می توانند ارائه دهند از ساختار تجدید نظر گرفته تا عیب یابی نقاط ضعف دانش دانش آموز است. به همین ترتیب ، کمک یک معلم خصوصی می تواند بسیار ارزشمند باشد.

6. مواد جالب توجه و فرم مطالعه
دروس مدرسه اغلب می تواند در سبک یادگیری کاملاً سفت و سخت باشد ، زیرا غالباً اهداف بسیار مشخصی دارند و به کتاب های درسی اعتماد زیادی دارند. کلاسهای خصوصی معمولاً رویکرد رسمی کمتری دارند و در نتیجه انعطاف پذیرتر هستند. این امر معلمان را در استفاده از هر یک از مطالب و سبکهای یادگیری که مفید می دانند آزاد می گذارد. بنابراین ، دانش آموز اغلب با مطالبی روبرو می شود که در مدرسه با آنها روبرو نمی شود. این سازگاری ها می تواند کمک بزرگی باشد ، زیرا در عین سادگی مرزهای دانش آموزان را خسته می کند و آنها را با یک چالش روبرو می کند.

7. انعطاف پذیر و راحت
به عنوان روشی برای تدریس ، تدریس خصوصی خصوصی به طور فزاینده ای انعطاف پذیر و راحت می شود. معلمان معمولاً می توانند به شما مراجعه کنند که این امر باعث می شود که هم برای دانش آموزان و هم برای والدین از نظر مسافرت وقت زیادی صرفه جویی شود. تنظیم جدول زمانی مناسب نیز به راحتی قابل دستیابی است و به شما اجازه می دهد جلسات در اطراف مدرسه یا سایر فعالیت های خارج از برنامه تشکیل شود. با افزایش و رشد تدریس خصوصی آنلاین ، این امر حتی ساده تر شده است ، و باعث می شود که دروس در هر کجا و هر زمان که بخواهید برگزار شود.

8. باعث صرفه جویی در وقت و تلاش می شود
اگر والدین قادر باشند بسیار عالی است


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ مهر ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۰۱:۳۲ توسط:amirbsh موضوع: نظرات (0)

چرا مشارکت خانواده در است آموزش مهم است؟

برای بهبود پیشرفت دانش آموزان ، 15 سال آخر مدرسه اصلاحات در برنامه درسی دوره ، آموزش متمرکز شده است روش ها ، و تربیت معلم. با این حال استینبرگ ادعا می کند که اینها اصلاحات بسیار کم انجام شده است ، زیرا دانشگاهی است این موفقیت بیشتر توسط زندگی کودکان خارج از کشور شکل می گیرد دیوارهای مدرسه ، به ویژه والدین ، ​​همسالان و چگونگی آنها وقت خارج از مدرسه بگذرانید. اگر این کشور قرار است چرخش کند پیشرفت تحصیلی ، یکی از مهمترین مشکلاتی که باید مورد توجه قرار گیرد شیوع بالای والدین از کار افتاده است. استینبرگ تخمین می زند که تقریباً از هر سه پدر و مادر یک ایده ندارند اینکه فرزندشان در مدرسه چگونه کار می کند و از هر شش نفر یک نفر اینگونه نیست مراقب باشید که آیا فرزند آنها در مدرسه نمرات خوبی کسب می کند یا نه پروفسور هاروارد رابرت پاتنام 2 موافق این ارزیابی است اهمیت تشویق به مشارکت خانواده ها در آنها آموزش کودکان او نوشته است که انتخاب بین 10٪ افزایش بودجه مدرسه یا 10٪ افزایش والدین مشارکت ، او در مشارکت والدین سرمایه گذاری می کند.

چه شواهدی از ارزش مشارکت خانواده در آموزش وجود دارد؟

شواهد روشن است. وقتی والدین درگیر آنها می شوند در مدرسه ، دانش آموزان نمرات بهتری می گیرند ، نمره بالاتری می گیرند آزمونهای استاندارد ، و ترجیح می دهد کمتر ، و همچنین انجام داده است سوابق حضور بهتر ، آرزوهای بالاتر و مثبت تر نگرش در مورد مدرسه و مشق شب. چه بیشتر ، اینها تأثیرات مثبت برای کودکانی که در آن بزرگ می شوند مهم است خانواده های محروم ، بسیار استرس دیده. ما همچنین می دانیم که مهمترین تأثیر در والدین درگیر می شوند یا از مشارکت در آنها مستثنی هستند آموزش کودک معلمان و مدیران است. چه معلم ثابت کرده است که مهم تر در چقدر آگاه است والدین در مورد کمک به فرزندشان در کار مدرسه بیش از هستند تحصیلات والدین یا وضعیت تأهل. با این حال فقط 4٪ تا 15٪ از معلمان در زمینه مشارکت والدین دوره کار کرده اند.

چه سیاست ها و برنامه هایی به خانواده ها کمک می کند تا فرزندان خود را آموزش دهند؟

سیاست گذاران علاقه مند به ارتقا موفقیت مدارس باید به دنبال آن باشند. مشارکت های خانوادگی ، مدرسه ای و اجتماعی یکی از راه های این کار است سیاست گذاران می توانند مشارکت خانواده را ایجاد کنند. در سطح ملی ، هزینه از این مشارکت ها برای هر دانش آموز حدود 20 تا 30 دلار برای همه دانش آموزان است ، منطقه و هزینه های دولتی علاوه بر این ، مناطق مدرسه با یک مورد از بودجه برای مشارکت ها از کیفیت بالاتری برخوردار است 25. برنامه های مشارکت مراقبت از کودک با کیفیت بالا به معنای بهبود قابل اندازه گیری است در مهارت های زبان ، ریاضی و اجتماعی تا کلاس دوم. که در در واقع ، یک مراقب بی کیفیت را جایگزین یک مراقب عالی کنید آمادگی مدرسه کودک را 50٪ بهبود می بخشد. بیشتر نگاه می کنم در جاده ها ، کودکان در مدارس پیش دبستانی با کیفیت بالاتر احتمال بیشتری دارد دستمزد بهتری کسب کنید و دبیرستان و دانشگاه را به پایان برسانید. 27 ، 28 ، 29 ، 30 برنامه های مدرسه تابستانی به کاهش روند کاهش کمک کرده است دستاوردی که در بین کودکان فقیر در طول تابستان رخ می دهد ماه ها. هم بچه های محروم و هم محروم در این دوره یاد می گیرند همین میزان در طول سال تحصیلی. در طول تابستان ، نمرات آزمون کودکان با مزیت بهبود می یابد ، در حالی که محروم است بچه ها آب پا می کنند. در پایان دوره ابتدایی ، گسترش شکاف موفقیت بین بچه های کم درآمد و متوسط ​​آنها همسالان کلاس را می توان به طور کامل با یادگیری تابستان توضیح داد تلفات. در پاسخ ، آکادمی تابستانی بالتیمور استفاده کرد داوطلبان دانشگاه برای آموزش مدرسه تابستانی به مهد کودک ها در مناطق فقیرنشین و شهری. بعد از سال سوم دانش آموزان 32. افزایش نمره آزمون خواندن برنامه های خارج از مدرسه ، تجربه های یادگیری را فراهم می کند برای کودکان مدرسه ای در محیط های تحت نظارت. در مطالعه اخیر در مورد 25 برنامه ، مشارکت دانش آموزان منجر به مدرسه بهتر شد عملکرد ، نگرش مثبت تر نسبت به مدرسه ، بالاتر است عملکرد آموزشی و بهبود حضور در مدرسه.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ساعت: ۰۴:۳۴:۳۹ توسط:amirbsh موضوع: نظرات (0)

تعریف

یک سیستم یادگیری مبتنی بر آموزش رسمی اما با کمک منابع الکترونیکی به عنوان آموزش الکترونیکی شناخته می شود. در حالی که تدریس می تواند در کلاس ها یا خارج از آن انجام شود ، استفاده از رایانه و اینترنت ملفه اصلی آموزش الکترونیکی را تشکیل می دهد. آموزش الکترونیکی همچنین می تواند به عنوان شبکه ای باشد که انتقال مهارت و دانش را امکان پذیر می کند ، و ارائه آموزش به تعداد زیادی از گیرندگان در همان زمان یا زمان های مختلف انجام می شود. پیش از این ، با صمیم قلب پذیرفته نمی شد زیرا فرض بر این بود که این سیستم فاقد عنصر انسانی مورد نیاز در یادگیری است.

با این حال ، با پیشرفت سریع در فن آوری و پیشرفت در سیستم های یادگیری ، اکنون مورد استقبال توده ها قرار گرفته است. معرفی رایانه اساس این انقلاب بود و با گذشت زمان ، چون ما درگیر تلفن های هوشمند ، تبلت ها و غیره می شویم ، این دستگاه ها در کلاس ها برای یادگیری جایگاه مهمی دارند. کتاب ها به تدریج با مواد آموزشی الکترونیکی مانند دیسک های نوری یا محرک های قلم جایگزین می شوند. دانش همچنین می تواند از طریق اینترنت به اشتراک گذاشته شود که به صورت شبانه روزی و در هر مکان و هر زمان قابل دسترسی است.

توضیحات: ثابت شده است که آموزش الکترونیکی بهترین وسیله در بخش شرکت ها است ، به ویژه هنگامی که برنامه های آموزشی توسط MNC برای افراد حرفه ای در سراسر جهان انجام می شود و کارمندان می توانند مهارت های مهم را هنگام نشستن در اتاق هیئت مدیره یا برگزاری سمینارها بدست آورند ، که برای کارمندان همان سازمان یا سازمانهای مختلف تحت یک سقف انجام می شود. مدارسی که از فناوری های یادگیری الکترونیکی استفاده می کنند یک گام جلوتر از مدارسی است که هنوز رویکرد سنتی نسبت به یادگیری دارند.

بدون شک ، پیشبرد مفهوم آموزش غیر الکترونیکی با کمک کتاب و سخنرانی نیز به همان اندازه مهم است ، اما نمی توان اهمیت و اثربخشی یادگیری مبتنی بر فناوری را کم اهمیت دانست یا کاملاً نادیده گرفت. اعتقاد بر این است که مغز انسان به راحتی می تواند آنچه را که از طریق تصاویر یا فیلم های متحرک مشاهده و شنیده می شود ، به یاد بیاورد و با آنها ارتباط برقرار کند. همچنین مشخص شده است که تصاویر بصورت جدا از توجه دانش آموز ، توسط مغز برای مدت طولانی تری نیز حفظ می شود. بخشهای مختلفی از جمله کشاورزی ، پزشکی ، آموزش ، خدمات ، تجارت و سازمانهای دولتی با مفهوم آموزش الکترونیکی سازگار هستند که به پیشرفت یک کشور کمک می کند.

 

آموزش از راه دور


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۲۰:۵۶ توسط:amirbsh موضوع: نظرات (0)

بازگشایی مدارس: کی ، کجا و چگونه؟

حدود دو ماه از تعطیلی مدارس در بیش از 190 کشور می گذرد که 1.57 میلیارد کودک و نوجوان - 90٪ جمعیت دانش آموزان جهان را تحت تأثیر قرار داده است.  این بسته شدن ها به عنوان یک اقدام برای مهار ویروس Covid-19 سریعاً پشت سر هم اتفاق افتاد.  به همان سرعت ، دولتها تدابیری را برای یادگیری ادامه کار از طریق سیستم عاملها ، تلویزیون و رادیو در آنچه که گسترده ترین آزمایش در تاریخ آموزش بوده است ، به کار گرفتند.  اما وقتی نوبت به بازگشایی مدارس می رسد ، سرعت بسیار نامشخص است.  طبق داده های یونسکو ، 100 کشور هنوز تاریخ بازگشایی مدارس را اعلام نکرده اند ، 65 کشور برنامه ای برای بازگشایی جزئی یا کامل دارند ، در حالی که 32 کشور سال تحصیلی را به صورت آنلاین پایان می دهند.  با این حال ، برای 890 میلیون دانش آموز ، تقویم مدرسه هرگز تا این حد تعریف نشده است.

 چه موقع و چگونه بازگشایی مدارس یکی از سخت ترین و حساس ترین تصمیمات در دستور کارهای سیاسی امروز است.  آیا بازگشایی مدارس ایمن است یا خطر احیای مجدد عفونت ها وجود دارد؟  عواقب سلامت روان کودکان و رشد اجتماعی کودکان خردسال چیست؟  آیا دانش آموزان در واقع یادگیری از راه دور دارند؟  و وقتی زمان فرا می رسد ، مدارس چگونه بازگشت دانش آموزان را تضمین می کنند و به فراگیرانی که در تعطیلی مدارس عقب مانده اند کمک می کنند؟

 این تصمیم پیچیده است زیرا شیوع همه گیر همچنان ادامه دارد و نه به صورت خطی.  شواهد کافی در مورد خطرات انتقال وجود ندارد.  در همه جا ، محدودیت به تدریج برداشته خواهد شد ، با بسیاری از علامت های س onال در مورد نحوه مدیریت روند ، تا حد زیادی زیرا ویژگی های زیادی از ویروس وجود دارد که ما فقط نمی دانیم.  با این وجود ، حتی با وجود عدم اطمینان فعلی ، دولت ها می توانند مدارس پیش بینی شده و آماده بازگشایی مدارس را با رعایت ضمانت های لازم تأمین کنند.

 دبیرکل سازمان ملل متحد ، آنتونیو گوترس اخیراً از دولت ها و اهدا کنندگان خواست تا آموزش را برای همه کودکان از جمله حاشیه نشینان در اولویت قرار دهند.  ائتلاف آموزش جهانی برای حمایت از دولت ها در تقویت یادگیری از راه دور و تسهیل بازگشایی مدارس ایجاد شد.

همانطور که می توان انتظار داشت ، هرچه وقفه در مدرسه بیشتر باشد ، افت یادگیری بیشتر خواهد بود.  از این رو ، مدارس زودتر می توانند بازگشایی شوند ، خطر آسیب طولانی مدت به سفرهای یادگیری و رفاه میلیون ها کودک کمتر است.  ما نگران هستیم که تعطیلی طولانی مدارس باعث افزایش نابرابریها ، تعمیق بحران یادگیری و آسیب پذیرترین کودکان در معرض خطر افزایش بهره برداری شود.  ما از بحران های دیگر می دانیم که هرچه کودکان حاشیه نشین بیشتر از مدرسه خارج شوند ، احتمال بازگشت آنها کمتر است.  پس از بحران ابولا در آفریقای غربی ، ما شاهد افزایش میزان استثمار جنسی و بارداری نوجوانان بودیم ، که نشان می دهد دختران به ویژه در تعطیلی مدارس در معرض خطر هستند.

 مدارس فقط مکانهای یادگیری نیستند.  آنها از حمایت های اجتماعی ، تغذیه ، بهداشت و حمایت عاطفی برخوردار هستند که امنیت زندگی برای افراد محروم است و این در همه کشورها از کم تا درآمد بالا اعمال می شود.  بر اساس برنامه جهانی غذا 370 میلیون کودک به دلیل تعطیلی مدارس وعده های غذایی را دریافت نمی کنند.  از آنجا که نیمی از دانشجویان جهان به رایانه خانگی دسترسی ندارند ، احتمال از دست دادن یادگیری در این دوره تقریباً اجتناب ناپذیر است.  این ضرر چقدر بزرگ خواهد بود به اثربخشی کانال های جایگزین که مورد استفاده گسترده قرار می گیرد بستگی دارد.  اما در هر صورت ، هرگز به طور کامل جبران نخواهد شد.  به این موارد انزوای اجتماعی از دوستان و معلمان ، اضطراب ، جابجایی و مرگ احتمالی عزیزان در بدترین موارد را اضافه کنید و تلفات روانی تعطیلی مدارس روز به روز افزایش می یابد.

 این یک مسئله ساده برای سنجش خطرات و مزایا نیست.  اولویت مطلق صیانت از زندگی و رفاه جوامع ، از جمله کودکان و کارکنان آموزش است.  حتی اگر هنوز نمی توان تاریخ ها را اعلام کرد ، اکنون برنامه ریزی برای بازگشایی مدارس آغاز می شود.

 مشاوره و ارتباط با والدین ، ​​معلمان ، دانش آموزان و جوامع عمومی برای درک نگرانی ها و رفع آنها ضروری است.  این اطمینان و حمایت از بازگشایی مدارس را که پیش نیاز برای اطلاع رسانی سیاست ها ، تأمین اعتبار و اقدامات عملیاتی است ، تضمین می کند.  پیام اصلی این است که این تصمیمات خاص زمینه هستند و به ظرفیت مدارس برای کاهش خطرات انتقال عفونت و ترویج رفتارهای سالم بستگی دارد.  شرایط بحرانی برای ارزیابی شامل دسترسی به صابون و آب تمیز برای شستن دست و پروتکل های مربوط به مسافت اجتماعی است.  ایمنی همچنین می تواند به معنای کاهش تعداد دانش آموزان در محل ، از طریق شیفت مضاعف ، اولویت بندی پایه های اولیه یا گروه های هدف خاص یا ادامه دادن یک رویکرد یادگیری ترکیبی باشد.

 پس از ایمنی ، باید بر روند بازیابی یادگیری تمرکز شود - از ارزیابی نتایج یادگیری در تعطیلی مدارس ، اطمینان از بهزیستی اجتماعی-عاطفی آنها و اقدامات لازم برای رفع اختلافات از طریق روش های درمانی.  حمایت از معلمان و پیشرفت حرفه ای آنها برای موفقیت ضروری است.

 بازگشایی مدارس در طول این بحران جهانی بازگشتی به حالت عادی نیست.  ما باید کارها را نه تنها متفاوت ، بلکه بهتر انجام دهیم.  همانطور که حاشیه نشین ترین دانش آموزان بیشتر در معرض خطر عقب ماندن از روش های یادگیری از راه دور بودند ، آنها باید اولویت هر استراتژی بازگشت به مدرسه باشند.  مدارس مجبورند آنها را به طرز فعالانه ای برگردانند و از آنها پشتیبانی کنند.  این امر می تواند مستلزم رویکردهای یادگیری انعطاف پذیر ، شیوه های گسترش دسترسی به کودکان پیش از مدرسه ، کودکان آواره و مهاجر ، اقلیت ها و سایر گروه های مستثنی باشد.  این امر به رسمیت شناختن چالش خاص دختران و مادران جوان است که ممکن است با قوانین ورود مجدد در مدارس روبرو شوند و مانع از دسترسی آنها به آموزش شوند.  خطر برخی دانش آموزان ، به ویژه دانش آموزان در دوره متوسطه ، که مدت طولانی از مدرسه منصرف شده اند تا هرگز به مدرسه برنگردند ، بسیار زیاد است.  این خطرات را باید با سیاست های عمومی فعال مانند کارزارهای ارتباطی ، افرادی که بیشترین خطر را دارند ، درگیر شدن با خانواده ها و جوامع یا ارائه بورس های تحصیلی کاهش داد.

 همانطور که در گزارش بانک جهانی در مورد تأثیر همه گیر بر آموزش و پاسخ های سیاستی بحث شد ، ما باید از نوآوری ها استفاده کرده و درسهای مهم استفاده از فناوری در این مقیاس بی سابقه را جمع کنیم تا به حالت عادی جدید برسیم.  این می تواند یک نقطه عطف برای استفاده از آموزش های جدید برای مقابله با بحران یادگیری و ارائه الگوهای یادگیری فراگیرتر و خلاق تر باشد.  اکنون زمان ساختن بهتر ، ایجاد سیستم های آموزشی فراگیرتر و آماده تر برای مقابله و رفع بحران احتمالی در آینده ، از جمله سیستم های مرتبط با اقلیم است.  و بیش از هر زمان دیگر ، این زمان برای محافظت از آموزش و بودجه آموزش و پرورش از عواقب اقتصادی و اجتماعی همه گیر است.

 از آنجا که ما آرزوی یکسانی را برای مدارس برای بازگشایی به موقع و ایمن و حفاظت از حق تحصیل هر کودک مشترک داریم ، یونیسف ، یونسکو ، برنامه جهانی غذا و بانک جهانی با همکاری یکدیگر راهنمایی تولید می کنند که توصیه های عملی برای مقامات ملی و محلی در مورد چگونگی  برای حفظ امنیت کودکان هنگام بازگشت به مدرسه.  چارچوب بازگشایی مدارس به عنوان ابزاری انعطاف پذیر برای سیاست گذاران و برنامه ریزان طراحی شده است که همه عواملی را که باعث می شود این تجربه برای دانش آموزان ، معلمان ، مدیران ، والدین و جامعه وسیع تر به موفقیت برسد برجسته می کند.

فراگیر


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۹ شهریور ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۱۱:۳۶ توسط:amirbsh موضوع: نظرات (0)

نکاتی مربوط به سال تحصیلی پاییز برای دانشجویان مقیم خانه

سرپرستان مدارس از سراسر کشور عقیده مشترک دارند که بازگشایی مدارس آنها در این مقطع ایمن نیست ، زیرا ویروس کرونا همچنان با سرعت بالایی گسترش می یابد ، و ماه ها هیچ واکسنی پیش بینی نمی شود. بعضی از مدارس شیوه های آموزشی خود را با سازش انجام می دهند که دانش آموزان را یک روز در هفته به کلاس می فرستند تا بتوانند ضمن کمک هزینه و یا آموزش آنلاین خود را آغاز می کنند تا کمک اضافی لازم را کسب کنند که در تنظیمات یک به یک آسانتر است.

 

مهم نیست که سازمان های آموزشی محلی شما چه مسیری را انتخاب می کنند ، مطمئناً نوعی یادگیری آنلاین درگیر خواهد بود ، و در اینجا 5 نکته برای کمک به بچه ها برای آمادگی بهتر برای ترم آنلاین دیگر ارائه شده است.

 

1. آن را به یک روز در مدرسه تبدیل کنید

ممکن است به نظر احمقانه به نظر برسد که فکر کنید روزانه از صبح می گذرید تا "آماده" شوید تا در اتاق خود بنشینید و به یک مانیتور رایانه نگاه کنید ، اما این در واقع وسیله ای کاملاً مؤثر برای کمک به دانش آموزان است که متمرکز بمانند و به هدف خود برسند.جوانان خود را تشویق کنید که از خواب برخیزند ، دوش بگیرند ، صبحانه بخورند و حتی لباس بپوشند تا تحت تأثیر قرار بگیرند. این باعث می شود ذهن و بدن بسیار آماده تر از حالت خاموش کردن زنگ هشدار و یک کامپیوتر در یک حرکت باشد تا به قولی "آماده رفتن" شوند.

 

 2. به طور سرگرم کننده برنامه ریزی کنید

از آنجا که اکنون برنامه های بچه ها ، یک بار دیگر ، در اطراف صفحه رایانه چرخش می یابد ، مهم است که اطمینان حاصل کنید که صفحه رایانه فقط برای مدرسه نیست. صحبت با والدین دیگر و راه اندازی پاتوق مجازی با دانش آموزان می تواند آن ها را به سطوح بالا ببرد و همچنین سطح علاقه در یادگیری مبتنی بر رایانه ی آنها کمک کند. نسخه های آنلاین بازی های زیادی وجود دارد که از طریق فناوری اشتراک گذاری صفحه نمایش قابل پخش است ... و بازی های ویدیویی خوب با ویژگی های چت قطعاً سرگرم کننده نیز هستند.

 

3. ساعت بی صدا!

گرچه در یک مرحله جزئی در طول روز مدرسه ، یک دانش آموز می تواند با تمرین بی صدا بودن ، نادیده گرفتن خود و شرمساری بالقوه خود را نجات دهد و اطمینان دهد که می داند قبل از انجام هر کاری خاموش است یا خیر؟ شرمندگی می تواند به اضطراب منجر شود ، و اضطراب می تواند به افت شدید تمرکز و اراده منجر شود ، بنابراین مطمئن شوید که به فرزندانتان کمک می کنند تا خود را برای موفقیت آماده کنند.

 

4. برنامه ریزی  زمان دور از صفحه نمایش

یک راه عالی برای شکسته شدن روز مدرسه ، اطمینان حاصل کردن از زمان دور بودن از صفحه برای ایجاد شکاف در فضای باز است. شکاف می تواند در آماده شدن فرزند شما برای نشستن و تمرکز در مقابل صفحه برای باقی مانده روز مؤثر باشد.

 

بیش از هر زمان دیگر ، مهم است که از تکنولوژی فاصله بگیرید و چند ساعت از آن جدا شوید. پیاده روی خانوادگی کنید یا در بیرون بازی کنید تا کمی انرژی بگیرید. تشویق تلاشهای خلاقانه مانند کلاس هنرهای خانگی ، درسهای موسیقی یا نوشتن می تواند برای فرزند شما درمانی باشد و در استعدادهای دور از نور آبی آسیب دیده صفحه نمایش رایانه ، سنگفرش شود.

 

5. برای موارد ناگوار آماده شوید

هر زمان فناوری برای هر نوع ارتباطی ضروری به نظر می رسد ، به نظر می رسد شانس چیزی که با این فناوری اشتباه گرفته می شود 100 برابر شود. اگرچه احتمالاً درست نیست ، اما همان ذهنیت "آه خیر" باید وقتی که (به احتمال زیاد ، باید) حفظ شود. اگر با اتصال در کلاس آنلاین اشتباه می شود. معلمان اکنون کلاس های آنلاین خود را ضبط می کنند ، بنابراین آرام ماندن ، حل مسئله ، پرش به عقب در هر زمان ممکن و رسیدن به معلمان پس از جلسه کلاس ، نباید چیزی برای نگرانی باشد!

 

از آنجا که جهان همچنان به سمت راه اندازی محل کار دور افتاده تر حرکت می کند ، این کلاس های آنلاین شیوه های قالب سازی است که در محیط کار مدرن یافت می شود ، بنابراین با ارائه نکاتی به بچه های خود می توانید نشانگرهایی را که ممکن است ارتباط مستقیمی با کلاس آنها  نداشته باشد ، به شما کمک کند. همانطور که این نکات ذکر شده در اینجا به آنها کمک می کند تا از تنظیمات کلاس آنلاین استفاده کنند.

boonka


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۴ شهریور ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۵۶:۲۰ توسط:amirbsh موضوع: نظرات (0)

آیا آموزش مجازی به اندازه آموزش سنتی مؤثر است؟

امروزه آموزش مجازی تبدیل به یک نیاز جهانی شده ، و اگرچه این روش ها نشان دهنده یک تجربه متفاوت از آموزش سنتی در مدارس است ، اما گزینه ای است که روز به روز فراگیر تر می شود ، خصوصاً دربین افرادی که دسترسی به مراکز آموزشی برایشان دشوار است و یا شاغل هستند و وقت کافی ندارند . با این وجود ، این سؤال در ذهن ما مطرح می شود که آیا آموزش های مجازی در به دست آوردن اطلاعاتی که برای کسب مدرک تحصیلی و یا ارتقاء سطح شغلی مؤثر است یا خیر؟

 

اگر دارای مدرک مجازی هستید یا قصد دارید که در کلاس های آنلاین شرکت کنید ، خبر خوب این است که ، طبق مطالعات اخیر MIT ، دوره های تحصیلی مجازی به همان اندازه مؤثر هستند که به طور سنتی در یک کلاس یا سالن سخنرانی تدریس می شدند. در حال حاضر یکی از نقاط قوت این نوع کلاس ها این هست که دانش آموزانی به یادگیری در این نوع کلاس ها می پردازند که می خواهند کنترل تحصیلات خود را به دست گرفته ، برنامه های خود را خودشان تعیین کنند و از طریق یادگیری تجربی ، تجربه ای ارزشمند کسب کنند. در اینجا به برخی از دلایلی می پردازیم که چرا دانش آموزان و افرادی که به دنبال افزایش سطح تحصیلی خود هستند ، به دنبال آموزش های مجازی می روند .

 

نگاهی به گذشته آموزش های مجازی

اولین دوره آموزش از راه دور ، حدود سال 1995 ارائه شد. در آن زمان ، دانش آموزان انگیزه کمی برای مطالعه مجازی داشتند ، زیرا ارائه این دوره ها بسیار محدود بود. با این حال امروزه ، در سراسر دنیا دانشجویان این کلاس ها می توانند مدرک های تحصیلی خود را در بسیاری از رشته ها کسب کنند. دانشجویان می توانند مدرک لیسانس یا کارشناسی ارشد و حتی گواهینامه را در زمینه های مختلفی از جمله عدالت کیفری ، مطالعات امنیتی ، تبلیغات رسانه ای ، مطالعات بورس ، مطالعات دفاعی و استراتژیک ، مدیریت ساخت و ساز و … کسب کنند.

 

تحصیل به روشی مقرون به صرفه تر

صرف نظر از اینکه مجبور هستید در دانشگاه زندگی کنید یا یک آپارتمان را در همان نزدیکی اجاره کنید ، تجربه کالج سنتی می تواند گران باشد. حتی اگر تصمیم به حضور در مؤسسه‌ای برای تحصیل کرده باشید می دانید که برخی اوقات رفت و امد میتواند سخت و خسته کننده باشد. بنابراین ، بسیاری از دانش آموزان می توانند با گذراندن دوره های یادگیری مجازی و زندگی در خانه ، وقت و سرمایه خود را پس انداز کنند. بله ، انها هنوز باید شهریه بپردازند ، اما می توانند در هزینه های جابجایی ، هزینه های مربوط به دانشگاه ، هزینه رفت و آمد و سایر موارد دارای برچسب قیمت ، صرفه جویی کنند.

 

آسودگی در یادگیری

برخلاف دوره های سنتی که نیاز به حضور در یک مکان معین را دارند ، دوره مجازی این گونه محدودیت ها را از سر راه برمیدارد و به شما این امکان را می دهد تا مطالعات خود را حول برنامه خود برنامه ریزی کنید. شما می توانید سخنرانی ها را تماشا کنید و هنگامی که حوصله داشتید مطالعه کنید ، فرقی نمیکند که صبح زود باشد ، اواسط روز و یا اواخر شب. این امر باعث می شود آموزش های از راه دور گزینه مناسبی برای افرادی باشد که از راحتی ، انعطاف پذیری و استقلال لذت می برند.

 

کلاس های مجازی امکانات بیشتری فراهم می آورد

هیچ دو دانش آموزی به یک روش یاد نمی گیرند. انواع شخصیت ها و ترجیحات یادگیری وارد بازی می شوند و سطح فعالیت و عملکرد را تحت تأثیر قرار می دهند. فایده دوره آنلاین این است که به دانش آموز این امکان را می دهد تا با توجه به اولویت های خود برای مشارکت در کلاسها برنامه ریزی کند. به عنوان یک دانشجوی مجازی ، شما می توانید وقتی آمادگی داشتید ، به بحث های گروهی و گفتگوها بپردازید. با داشتن یک کلاسی که به دانشجویان درون گرا و برون گرا فرصتی برای پیشرفت می دهد ، موفقیت در دوره های مجازی ، قابل دسترسی تر از همیشه می باشد.

 

کارفرمایان می دانند که دانشجویان آنلاین سخت کار هستند

یکی از کیفیتی هایی که این دانشجویان از نظر کارفرمایان آینده خود دارند ، مدیریت زمان است. در حالی که بسیاری از دانشجویان سنتی مجبورند این مهارت را در محل کار بیاموزند ، دانشجویان آنلاین در حال حاضر با سالها تجربه در مدیریت زمان به سر می برند. این مهارت کلیدی دانش آموزان را برای موقعیت هایی که در آن ها مستلزم کار مستقل ، چند وظیفه ای و همکاری با همسالان از راه دور است را ، بخصوص جذاب می کند.

 

یادگیری مجازی شما را برای یادگیری در زندگی واقعی آماده می کند

به عنوان یک دانش آموز آنلاین ، شما قادر خواهید بود که به صورت مستقل یادگیری را انجام دهید که احتمالاً در محل کاری خود با آن روبرو خواهید شد. بسیاری از مشاغل برای تکمیل مهارت های جدید یا پیشرفت در فن آوری ، نیاز به آموزش دوره ای در قالب مجازی و همچنین برخی تحقیقات مستقل دارند. با داشتن تجربه در هر دو زمینه ، می توانید کارفرمایان آینده را با توانایی یادگیری و رشد خود در حین کار تحت تأثیر قرار دهید. بسیاری از فارغ التحصیلان مجازی می دانند که از آنجا که آنها قبلاً عادت به یادگیری و کار به عنوان دانشجو داشتند ، بهتر است وقتی زمان فرا رسید ، به عنوان یک کارمند به یادگیری خود ادامه دهند.

 

استاد خصوصی , استاد مجازی , تدریس خصوصی , معلم خصوصی , معلم آنلاین

 

Link 1 , Link 2 , Link 3 , Link 4 , Link 5 , Link 6


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ شهریور ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۰۵:۰۴ توسط:amirbsh موضوع: نظرات (0)

4 مزایایی که باعث می شود تحصیل در اینترنت جالب تر شود

شما می توانید هر چه می خواهید یاد بگیرید
دومین فایده ای که از تحصیل در اینترنت به دست می آورید این است که می توانید هر آنچه را می خواهید یاد بگیرید. هیچ محدودیتی در مورد آنچه می توانید از طریق اینترنت مطالعه کنید وجود ندارد. گزینه های بسیاری وجود دارد که شما از لحظه تصمیم گیری در مورد استفاده از اینترنت به عنوان منبع آموزشی خود گزینه های بسیاری در اختیار دارید. به عنوان مثال ، شما می توانید مربیان فرانسوی را به صورت آنلاین بدست آورید و اگر می خواهید زبان فرانسه یاد بگیرید ، از آنها استفاده کنید. تلاش شما برای یادگیری یک چیز ، مانع از یادگیری چیزهای دیگر نمی شود. شما می توانید چیزهای مختلف را به طور همزمان یاد بگیرید.

راحتی و انعطاف پذیری
مزیت بزرگ بعدی که از آموزش مجازی به دست می آورید ، راحتی و انعطاف پذیری بالایی است. در واقع ، این دو عامل مهمترین عامل سرگرم کننده بودن یادگیری در اینترنت هستند. یادگیری در اینترنت به شما امکان می دهد وقتی یاد بگیرید ، انتخاب کنید. همه چیز زمان انعطاف پذیر دارد و تعیین مطلوب ترین ساعات یادگیری بر عهده شماست. شما می توانید از هر مکانی یاد بگیرید. اگر می خواهید یک دوره آنلاین بگذرانید می توانید از مدرسان آنلاین انعطاف پذیر و متناسب با برنامه خود استفاده کنید. این امر باعث می شود تحصیل جالب تر شود زیرا شما مسئول زمان و مکان یادگیری هستید.

یادگیری زنده و تعاملی
روش دیگر که جالب توجه بودن به اینترنت مطالعه این است که از طریق برنامه های زنده و تعاملی که به صورت آنلاین یافت می شود. به عنوان یک یادگیرنده ، شما می توانید در بحث گروهی زنده و تعاملی با همسایگان خود شرکت کنید. همچنین سیستم عامل هایی وجود دارد که به دانش آموزان اجازه می دهد تا برای روشن شدن بیشتر با مربیان خود در تعامل باشند. این باعث می شود کل فرایند یادگیری بسیار جالب و در نتیجه برای زبان آموزان مفید باشد.

در دسترس بودن اطلاعات
با مطالعه تاریخچه آموزش مجازی می توان فهمید که یکی دیگر از مزایای مهم تحصیل در اینترنت در دسترس بودن است. وقتی هر زمان بخواهید می توانید به آن دسترسی پیدا کنید ، یادگیری جالب تر می شود. این یکی از دلایلی است که باعث می شود یادگیری آنلاین محبوبیت بیشتری پیدا کند ، برای بسیاری از افراد هر زمان که بخواهند ، اطلاعات خود را می خواهند. شما می توانید بدون گذراندن روند پذیرش خسته کننده ، بسیاری از دوره های آنلاین را به راحتی انجام دهید.

این چهار نکته مهمترین مزایایی است که باعث می شود تحصیل در اینترنت جالب تر از یادگیری سنتی در کلاس باشد.

oboard


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۶ مرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۲۲:۱۷ توسط:amirbsh موضوع: نظرات (0)

بررسی آمار سال 2018 نشان داد؛ درآمد صنعت بازی از مجموع درآمد دوصنعت سینما و موسیقی بیشتر است

سهام Spotify به 27 میلیارد دلار رسیده است و شبکه‌ی نت‌فلیکس ارزش دارایی خود را به 134 میلیارد دلار رسانده است. با این اوصاف شاید این فکر القا شود که صنعت سینما و موسیقی، درآمدهای کلانی دارند که در کنار باکس‌آفیس و فروش فیزیکی، رقیبی برای این رسانه‌ها باقی نمی‌گذارد. ولی بر اساس آمار سال 2018، درآمد صنعت بازی از مجموع درآمد دوصنعت سینما و موسیقی بالاتر بوده است.

این آمار که توسط چندین بنگاه آماری و تحقیقاتی معتبر تایید و منتشر شده (The IFPI، Digital Entertainment Group، The Motion Picture Association، Newzoo) نشان می‌دهد صنعت بازی در سال 2018 بالغ بر 116 میلیارد دلار درآمد داشته است (رایانه‌های شخصی، کنسول، موبایل) که رشدی ده درصدی را نشان می‌دهد. این درحالی است که درآمد صنعت سینما در این سال با احتساب فروش دیجیتال (شبکه‌هایی مانند نت‌فلیکس) و باکس‌آفیس، 41 میلیارد دلار بوده است. صنعت موسیقی نیز 17 میلیارد دلار درآمد داشته که حاصل فروش دیجیتال، فیزیکی و روش‌های دیگر فروش بوده است (تلوزیون هم در سال 2018 در حدود 105 میلیارد دلار درآمد داشته که البته با افتی 8 درصدی نسبت به سال قبل از آن همراه بوده و از مجموعه درآمد بازار بازی‌ها پایین‌تر است). با این حساب مجموع فروش دو صنعت سینما و موسیقی، کمی بیش از نیمی از فروش و درآمد صنعت بازی بوده است. اما چرا چنین است و صنعت بازی، این پیشرفت و درآمد سرشار را مدیون رعایت چه فاکتورهایی است.

دیجیتالی شدن

صنعت موسیقی با اسپاتیفای راه‌های ورود به دوران دیجیتال را به آرامی طی می‌کند. ولی سینما برای ورود به دوران ارائه‌ی محصولات دیجیتالی مقاومت نشان می‌دهد. با این‌که اخیرا شبکه‌هایی مانند نت‌فلیکس، با تولید سریال و مستند و فیلم‌های بلند گام‌های موثری در راه گذر از حالت فیزیکی به دیجیتال برداشته‌اند، ولی غالب تصمیم‌گیرندگان صنعت سینما تمایلی به این کار ندارند. به عقیده‌ی آنها دیدن فیلم در سالن سینما و کسب درآمد از طریق باکس‌آفیس هویت این صنعت است و باید به آن احترام گذاشت. حتا اخیرا فیلم‌هایی که شبکه‌ی نت‌فلیکس تهیه کرده مجوز حضور در بعضی جشنواره‌های معتبر را پیدا نکرده‌اند چرا که برای نامزد شدن، فیلم باید طی دوره‌ای در سالن‌های سینما اکران شده باشد.

با این حال صنعت بازی، با وجود مقاومت‌های ابتدایی، خیلی راحت‌تر پا به عرصه‌ی دیجیتالی شدن محصولاتش گذاشته است. در حال حاضر صد درصد بازی‌های موبایلی به صورت دیجیتالی عرضه می شوند و بیشتر بازی‌های رایانه‌های شخصی ارائه‌ای دیجیتالی دارند و کنسول‌های بازی هم زمینه‌های خوبی برای ارئه‌ و فروش محصولات و بازی‌ها به صورت دیجیتالی فراهم کرده‌اند. این درواقع زمینه‌‌ی سود بیشتر است؛ چرا که با این روش، شرکت‌های بازی‌سازی و ناشران، به دلیل گستردگی شبکه‌ی اینترنت، گستره‌ی وسیع‌تری از مخاطبانی را که بتوانند بازی‌شان را به آنها بفروشند در اختیار دارند. از طرف دیگر هزینه‌هایی که فروش فیزیکی بازی روی دیسک دارد، در حالت دیجیتالی اعمال نمی‌شود و نتیجه‌اش این است که سود بیشتر و درآمد بالاتری حاصل خواهد شد.

پیشرفت فناوری

البته این تغییر فاز از فیزیکی به دیجیتالی را باید مدیون قدرتمندتر شدن زیرساخت شبکه‌ای و فیبر نوری و فناوری‌های مورد نیاز برای اجرای بازی‌ها بود. تا چند سال قبل تصور این‌که بشود بازی‌ها را با نرخ تصویر بالای 30 و زمان پاسخگویی زیر 100 میلی ثانیه (به شکل آنلاین) اجرا کرد، غیرممکن به‌نظر می‌رسید. ولی پیشرفت‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاری این حوزه باعث شده که بسیاری از زمینه‌های مورد نیاز برای ورود به عصر دیجیتال فراهم باشد؛ اینترنت‌هایی با سرعت 30 مگابایت بر ثانیه که با فناوری‌هایی مانند UFF (UltraFast Full Fiber) ممکن شده، استریم کردن، اشتراک‌گذاری و فناوری‌های ابری را ممکن و نتیجتا بالا رفتن درآمد صنعت بازی را باعث شده است. حتا شرکت‌هایی مانند سونی یا انویدیا سیستم‌های گیمینگ ابری خودشان راه انداخته‌اند تا تجربه‌ی بازی کردن و ارائه‌ی محصولات‌شان یک دست و یکپارچه شود. در واقع مهم‌ترین عامل توسعه‌ی فناوری، یک‌پارچه‌سازی فناوری‌هایی است که برای نوع جدید ارائه‌ی محصول و بازی کردن به آن نیاز است، که در حال حاضر به‌شکل خوبی میسر و در دسترس مخاطبان قرار گرفته است.

مدل‌های جدید کسب و کار

با وجود مقاومت‌هایی که وجود داشته و هنوز هم باقی است، بسیاری از شرکت‌های بازی‌سازی و ناشران، به مدل‌های جدید کسب و کار در این صنعت روی آورده و در حال گسترش آن هستند؛ مدل‌هایی مانند اشتراک‌گذاریSubscriptions ، Games-As-A-Services (GAAS)، میکروترنزکشن‌ها یا بازی‌هایی با خرید درون برنامه‌ای و همین‌طور استریم کردن توسط سرویس‌های استریمر برای توسعه‌ و تبلیغ بازی‌ها (که اخیرا هم با بحث و جدل‌های فراوانی همراه بوده‌اند) باعث افزایش درآمد صنعت بازی شده‌اند.

مدیرعامل شرکت بزرگ EA آقای «اندرو ویلسون» Andrew Wilson درباره‌ی این روش‌های جدید کسب و کار و همه‌گیر شدن آن چنین می‌گوید: «استریم کردن، اشتراک‌گذاری، میکروترنزکشن‌ها و بازی‌های GAAS که همواره در حال به روز شدن هستند، روز به روز گسترده‌تر می‌شوند و ما در طی 5 سال آینده تحولات بسیار بیشتری نسبت به 45 سال گذشته‌ی این صنعت را تجربه خواهیم کرد.»

کنترل والدین و هزینه‌های بازی کردن

وقتی در خانواده‌ای، کودکانی که بازی‌های ویدئویی را انجام می‌دهند وجود دارند، یا حتی والدینی که بازی می‌کنند، همیشه بحث‌هایی در مورد هزینه‌های داشتن یک رایانه‌ی قوی یا کنسول و در کنار آن کنترل ساعات بازی کردن وجود داشته است. داشتن یک رایانه‌ی قدرتمند یا کنسولی جدید، همیشه نیازمند سرویس و به روز رسانی است و در کنار آن هزینه‌ی خرید و تهیه‌ی بازی‌های آنها نیز وجود دارد. دیجیتالی شدن و سرویس‌های ابری باعث شده‌اند، هزینه‌ها به مقدار قابل ملاحظه‌ای کمتر شوند. به روز نگه داشتن کنسول یا رایانه دیگر مانند گذشته سخت و همراه با هزینه‌های اشتراک اینترنتی گزاف نیست. از طرفی سیستم‌های ابری به والدین این اجازه را می‌دهند تا به‌شکل موثرتر و بهتری روی ساعات بازی کردن فرزندان، بازی که آنها تهیه و تجربه می‌کنند  و محتوایی که با آن درگیر هستند، نظارت داشته باشند. در واقع فضای ابری و اطلاعات ثبت شده در آن چیزی است که اطمینان زیادی به والدین می‌دهد که فرزندان‌شان چند ساعت و چه چیزی را تجربه و بازی می‌کنند.

موارد ذکر شده‌ی بالا نشان می دهند چرا و چگونه صنعت بازی گوی رقابت را از رسانه‌هایی مانند سینما و موسیقی ربوده است؛ مقاومت صنعت موسیقی و خصوصا سینما برای دیجیتالی شدن و نبود امکان گسترش کسب و کارهای جدید که در حوزه‌ی بازی خیلی راحت‌تر قابل اجرا و نتیجه‌گیری هستند، صنعت سینما و موسیقی را چند گام اساسی از صنعت بازی عقب‌ نگه‌داشته است. از طرفی با اتکا به گفته‌های بزرگان این صنعت، نمی‌شود دلخوش به همین مقدار درآمد بود و طی سال‌های آینده، صنعت بازی با گسترده‌تر شدن فناوری‌ها و روش‌های کسب و کار جدید، درآمدهای بسیار بیشتری را نیز کسب خواهد کرد.

app teams

trex game studio


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۶:۰۸:۳۲ توسط:amirbsh موضوع: نظرات (0)

ثبت آگهی در نیازچه

تبلیغات رایگان برای چه کسانی به درد میخورد؟

تبلیغات رایگان برای کسانی که میخواهند کسب و کار خود را رونق ببخشند، پیشنهاد بسیار خوبی است و دو حالت دارد، یا تبلیغات را انجام می دهید و پیشرفت می کنید یا بدون تبلیغات ادامه می دهید که دیر یا زود از گود رقابت خارج خواهید شد. این حقیقت دارد. پس مطمئن باشید تبلیغات رایگان ما نتیجه مطلوبی را برای شما به ارمغان می آورد.

 

 

اخیرا فروش کالاها و خدمات در سایت ها و شبکه های اجتماعی بسیار رونق گرفته است. بسیاری از تولیدکنندگان از طریق تبلیغات به رشد و توسعه رسیده اند. تعداد کاربران اینترنتی هر روز در حال افزایش است. به همین دلیل تبلیغات تاثیری بسیاری بر رونق کسب و کار دارد. تبلیغات رایگان ابعاد گسترده ی دارد. مهم ترین هدفی که تبلیغات اینترنتی به دنبال آن هستند افزایش فروش و شناخت مخاطبان به محصولات است. آگهی اینترنتی روش های مختلفی دارد که عبارت است از:

 • تبلیغات همسان

 • تبلیغات از طریق موتور جستجو

 • تبلیغات بنری

 • تبلیغات از طریق شبکه های اجتماعی

تبلیغات همسان قصد دارد که نظر مخاطبان خود را از طریق مشکلات جذب کند. این روش تبلیغات هوشمندانه است. تبلیغات از طریق موتور جستجو به این هدف است که در یک مدت زمان کوتاه و با هزینه ی مناسب محصولات شما را تبلیغ کنند.  این نوع تبلیغ از طریق عنوان و تکرار کلمات اصلی انجام میشود‌. تبلیغات بنری با عضو شدن در یک سایت و بنر خود را با ثبت در آن انجام میشود. امروزه شبکه های اجتماعی بخش مهمی از زندگی ما را تشکیل میدهند و کاربران زیادی هم در این شبکه ها فعال هستند.  شبکه های که تبلیغات در آن موثر است مانند توییتر و فیسبوک و تلگرام است.

 

مزیت های ثبت آگهی رایگان

آگهی ابزاری است که در مقابل پرداخت هزینه، محصولات خود را به مخاطبان معرفی میکند. آگهی ها مزایای دارند که عبارت است از:

 • تشویق مشتریان به خرید بیشتر

 • اثبات محصول

 • پوشش وسیع تر

 • مخاطبان هدفمند

 • اطلاع رسانی بیشتر

آگهی ها انواع مختلفی دارند مانند:

 • آگهی تیزر

 • آگهی رپرتاژ

 • حک آرم

 • زیر نویس

 • دعوت به تماشا

 • نشان آگهی

آگهی تیزر در تلویزیون و رادیو انجام میشود و مدت تبلیغ آن۲۰تا۴۰ثانیه است. آگهی رپرتاژ مانند مستند است و کمترین زمان گزارش آن۱۲۰ثانیه است. حک آرم هم در تلویزیون است زمان تبلیغ آن حداقل ۵دقیقه است. دعوت به تماشا هم در موقعیت های است که در تلویزیون برنامه ی در حال پخش است و بین آن آگهی پخش میشود و اخیرا بسیار رایج شده است. زیرنویس هم در تلویزیون انجام می گیرد و مدت پخش آن۱۵ثانیه است. نشان آگهی شامل نمایش نام،نشان تجاری، به صورت روزانه از شبکه های صدا و سیما انجام میشود. ثبت آگهی رایگان بهترین روش رونق در کسب و کار میباشد. آگهی اینترنتی همانطور که از نامش معلوم است در اینترنت انجام میشود.

چرا باید از نیازمندی های آنلاین استفاده کنیم؟

 • برای فروش محصولات

 • برای اطلاع رسانی

 • برای کسب آرای مردم

یک وبسایت اگر اقدام به تبلیغات رایگان بکند باید ویژگی های داشته باشد مانند:

 • توانایی دسته بندی آگهی ها

 • بهره بردن از کلمات کلیدی

 • درج لینک

 • درج تصویر

برای درج آگهی در اینترنت، سایت های زیادی وجود دارد. اولین گام برای تبلیغات رایگان در اینترنت باید یک سایت خوب را انتخاب کنید. همچنین  باید سایتی که انتخاب میکنید دارای اعتبار باشد. سایت خوب، سایتی است که روزانه هزاران بازدید داشته باشد. تبلیغات رایگان در چنین سایت هایی یک فرصت عالی است. تبلیغات رایگان در این سایت گسترده است و همه جنبه ها را در برمیگیرد مانند:

 • املاک

 • گردشگری

 • خودرو

 • پزشکی 

 • صنعت

 • ساختمان

 • آموزش

نیازمندی های آنلاین شامل چه مواردی میشود؟

 • تقسیم بندی مجزا

 • قابل تفکیک بر اساس مکان

 • کاربری راحت

 • سرعت لود بالا

 • داشتن پکیج های متفاوت

 • سئو مناسب

برای آسانی کار بازدیدکنندگان و تبلیغ کنندگان بهتر است که تبلیغات رایگان دارای تقسیم بندی های مختلف باشد. قابلیت تفکیک مکان ها برای وب سایت های تبلیغاتی مهم است چون مکان های مختلف از آن برای تبلیغات استفاده می کنند. سایت تبلیغات رایگان چون دارای مشتریان مختلفی می باشد باید کاربری آن به شکلی باشد که همه افراد به راحتی بتوانند از این سایت بهره ببرند. سایت تبلیغات رایگان باید سرعت لود بالای داشته باشد چون امکان دارد هر دقیقه تعداد کاربران زیاد شود پس باید سرعت لود بالا باشد تا کارها سریعتر انجام شود. یک سایت تبلیغات رایگان باید پکیج های گوناگونی داشته باشد تا هر کاربر بتواند متناسب با نیازهایش  آگهی های خود را ثبت کند. این پکیج ها به سه دسته تقسیم میشوند که عبارت است از:

 • پکیج برنز ای

 • پکیج نقره ای

 • پکیچ طلایی

یک سایت تبلیغات رایگان باید سئو مناسبی داشته باشد یعنی باید بهینه سازی زیادی داشته باشد. که افراد بتوانند از آگهی ها بازدید بیشتری بکنند. تبلیغات رایگان در عصر حاضر جوابگو نیاز های جامعه است. تبلیغ  برای این است که ما برای رسیدن به اهدافمان کمک کنیم.  اخیرا تبلیغات رایگان به یک تجارت و صنعت بزرگ تبدیل شده است. سالانه هزینه های زیادی صرف تبلیغات می شود. یکی از مهم ترین مزایای تبلیغات به صرفه بودن است یعنی با هزینه کمتر آگهی های خود را تبلیغ کنید. تبلیغات رایگان اینترنتی نسبت به تبلیغات سنتی مخاطبان بیشتری را جذب میکند. شما زمانی که با مزایای تبلیغات رایگان آشنا شوید میفهمید که این سایت بسیار بهتر و خوب تر از سایر سایت های تبلیغاتی میباشد. در سال های گذشته تبلیغات رایگان  در اینترنت برای فروش محصولات رشد بسیار چشمگیری داشته است.

 

انواع سبک و اهداف تبلیغات

تبلیغات سبک های مختلفی دارد. همچنین اهداف های متعددی دارد.سبک های تبلیغات عبارت است از:

 • تبلیغات آگاهی دهنده

 • تبلیغات تشویق کننده

 • تبلیغات یادآوری کننده

 • تبلیغات محیطی

 • تبلیغات مدرن

 • تبلیغات اینترنتی

اهداف تبلیغات عبارت است از:

 • معرفی محصولات به بهترین شیوه و روش ممکن

 • گسترش دادن کسب و کار شما به بهترین وجه

 • میزان سود شما را در کسب و کار افزایش میدهد

 • واسطه ها را از بازار از بین میبرد

 • مشتریهای جدید را جذب میکند همچنین مشتریهای قدیم‌ را حفظ میکند

 • مشتری ها را از قیمت های جدید در بازار آگاه میکنند

 • خدماتی را که به کاربران ارائه میدهد برای شما عزیزان شرح میدهد

 • همواره مصرف کننده را ترغیب میکند که او به این کالا در آینده نزدیک نیاز خواهد داشت

 • به طور حرفه ای مشتری را برای خرید کالای شما معتقد میکند

تبلیغات آگاهی دهنده یعنی مشتری ها را از وجود کالاهای جدید آگاه می سازد. تبلیغات ترغیب کننده یعنی مشتری را برای خرید کالای شما تحریک و تشویق میکند. تبلیغات یاد آوری کننده یعنی همواره به خدماتی که میتوانید به مشتری ارائه دهید را تکرار میکند تا در ذهن مشتری ها یاد آوری شود. تبلیغات محیطی به دو نوع تبلیغات داخلی و خارجی تقسیم میشود  تبلیغاتی که در بالای مغازه ها ، کاتالوگ و غیره است را تبلیغات داخلی مینامند. تبلیغات که در مکان های سرپوشیده انجام می شود مانند مترو و غیره.  تبلیغات خارجی نامیده میشود. تبلیغات مدرن و اینترنتی هم منظور از شبکه های اجتماعی است.

 

تبلیغات رایگان اینترنتی خود را به ما بسپارید .

با توجه به اینکه دنیا در حال پیشرفت و توسعه و گسترش میباشد، آگهی رایگان اینترنتی بسیار گسترده شده است و مشتریان زیادی دارد. شما مخاطبان عزیز میتوانید  تبلیغات خود را به ما بسپارید و در کسب و کار خود بهترین نتیجه را داشته باشید همچنین ما به شما تضمین میکنم که کسب و کار شما با تبلیغات سایت ما رونق میگیرد. سایت ما در تبلیغات بسیار حرفه ای و هوشمندانه کار میکند پس نگران هیچی نباشید. کسب و کار از شما، تبلیغ و شناساندن آن با ما. پس وقت را از دست ندهید و همین الان با کارشناسان ما تماس بگیرید.

منبع: https://niazcheh.com


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۴۰:۳۷ توسط:amirbsh موضوع: نظرات (0)